menu

HAKKIMIZDA

HAKKIMIZDA | ABOUT US

Sizinicin.com -  Sizin İçin Sosyal Medya Tabanlı Bilgi Platformu

sizinicin.com, profesyonel olduğu alanlarda ve takımında yer alan uzman yazar, youtuber, grafiker ve eğitici bilgi veren insanlarla sizler için araştırması güç ancak okuması veya izlemesi kısa süren aynı zamanda keyif veren bilgi odaklı ve sosyal medya tabanlı içerik platformudur. Evet çok var diye düşünmüş olabilirsiniz şimdiden aklınıza geldiğini tahmin edebiliriz ancak burada çöp olarak adlandırılan bilgilerden ziyade, fayda amacını en ön plana ve prensiplerine yerleştirmiş bir ekipten söz ediyoruz. Çeşitli alanlarda makaleler, videolar, testler, anketler, uygulamalar ve aklınıza gelebilecek tüm girişimleri keyifle hazırlayıp severek sizler için paylaşıyoruz. Sizlerin desteği ile bunu tam 10 senedir yapmaya devam ediyoruz.

2012 yılında çeşitli alanlarda robotik, elektronik, yazılım, uzay, genel manasıyla teknolojik ve bilimsel araştırmalar için içerikler aradığımızı ancak bulmakta güçlük çektiğimizi farkettik. Evet daha önce de söylediğimiz gibi birçok farklı web sitesi veya platformda gruplarda bu konular üzerinde çeşitli paylaşımlar yapılıyordu ancak hepsi devamlılığını yitirmeye mahkum veya sahte linkler ile çöplüğe dönmüş web sayfalarından ibaretti. Bunlardan ziyade hazırlamış olduğumuz bazı içeriklerin araştırmacı ruhlu insanlar tarafından talep edildiğini gördüğümüzde, sosyal medya hesaplarımızdan paylaşarak onlara ulaştırmaya çalıştık. Ancak bu sayfaların kapatılması veya silinmesi, hiçbir sebebi olmadığı halde içeriğin silinmesi gibi mağduriyetlere şahit olduğumuzda, bu konulara gönül vermiş binlerce insanın bizim yanımızda olduğunu görerek bu serüvene atıldık ve kendi sistemimizi kendimiz çalıştırdık. Yanımızda hep bizimle beraber bilgiye ve faydaya gönül vermiş binlerce insanın desteği ile tam 2015 yılından bu güne kadar çeşitli alanlarda binlerce içerik ve projeye şahit olduk. Zaman zaman yaşanan teknik arızalar nedeniyle birçok içeriğimizi yedekleyerek, insanların faydalanabilmesi için istendiğinde hemen yayınladık ve yayınlamaya devam ediyoruz.

Bunların yanında ilköğretim, ortaöğretim veya üniversite öğrencilerinin de çeşitli alanlarda içeriklerden faydalanabilmesi ve aynı zamanda kendi bilgi birikimlerini diğer insanlara aktarabilmesi için yeni bir sisteme geçerek, içerik ekleyebilmelerine olanak sağladık. Böylece tam olarak etkileşimli bir platform olma yolunda ilk adımımızı da atmış olduk. Ticari olarak faaliyet göstermeyen ancak bu platformda projelerini devam ettirmek isteyen şahısların veya firmaların da zaman zaman bu projeler üzerinde birbirleri ile ilerişime geçerek ticari faaliyetlere adım atmasını sağladık. Öğrencilere bağış kampanyaları ve içerik/konu üzerine yaptıkları araştırmalarını yayınlamaları ile onlara moral motivasyon adına küçük hediyeler(maddi değer taşıyan) verdik.

Şimdi de daha iyi ve temiz bir bilgi katmanı oluşturmak adına çeşitli iyileştirmelerimize devam ediyoruz. Destekeriniz ve içerikleri paylaşıp bu temiz bilginin kalıcılığını sağlamanızdan dolayı teşekkür ederiz. Temiz internet için, çevrenizle platformu paylaşmayı ve SİZİN İÇİN demeyi unutmayın. 

Saygılarımızla.

SİZİNİÇİN