Estetik Alanında Son Teknolojik Yöntemler
Estetik Alanında Son Teknolojik Yöntemler
Estetik alanı teknoloji ile ivme kazandı. Yeni uygulamalar hayret verici.

Teknolojinin en fazla kullanıldığı alanlardan biri hiç kuşkusuz güzellik alanıdır. Görselliğin çok fazla önemsendiği bu devirde artık hiç kimse yaşlanmak ve kötü görünmek istemiyor. Bu yüzden estetik alanında yapılan çalışmalar sayesinde kişiler vücut ve cilt güzelliğini yıllarca koruyacak yöntemlerle harika görünmek için oldukça yüklü miktarlarda para harcamaktadırlar. 

Estetik alanında her geçen gün farklı geçici ya da kalııc pek çok yöntem bulunmaktadır. Bu yöntemlerden kısaca bahsetmek istiyoruz. 

Son Teknoloji Estetik Yöntemleri

Güzel ve genç görünmeyi kadın olsun erkek olsun herkes istemektedir. Şimdi sizler bu konu ile ilgili yeni çıkan birkaç teknolojiden bahsetmek istiyoruz.

• Yüz Gençleştirme için Altın İğneli Radyo Frekans Yöntemi: Radyofrekans (RF) çok yeni bir yöntemdir. Bu yöntemde yapılan işlem  mikro iğneleri cilt içerisine batırıp, radyo dalgalarını buradan itibaren vererek sağlanan bir yöntemdir.Bu yöntemle  cilt gerginleşerek daha genç bir görünüme kavuşur. 

• Hyaluronic Acid Dolgular ile Yüz Gençleştirme: Hyaluronic acid dolgusu en fazla göz altlarına uygulanan ve cildin yapısını iyileştiren su ile jel yapısında bir dolgu malzemesidir. İçeriğin eklenen 8 çeşit amino asit sayesinde kırışıklıkları doldurarak oradaki hücrelerin yenilenmesini sağlar. 

• Kısa İzli Lazerle Yüz Germe İşlemi:Bu işlem yüz derisi iyice gevşemiş ve radyo frekans ya da Hyaluronic acid tedavisinin yeterli olmayacağı durumlarda yapılan estetik bir operasyondur. Farklı dalga boyları ve frekanslarına sahip  lazerı ile önce eğer varsa yanakta, gıdıda bulunan fazla cilt altı yağ dokusunu n eritilmesi sağlanır.  Sonra lazer yardımı ile kulak arkasından  gerginleşme sağlanır. 

Bu İçeriğe Tepki Ver (en fazla 3 tepki)

Facebook Yorumları

Disqus Yorumları