İnstagram Yeni Özellikler 2021 2022
İnstagram Yeni Özellikler 2021 2022
Instagramdan kullanıcıları heyecanlandıran yeni özellikler

Teknoloji denilince ilk akla gelen dijital platformlar ilk akla gelen instagram olacaktır. İnstagram ile tüm dünya elinizin altındadır. İnstagram sadece Türk ve dünya ünlülerini takip edeceğiniz bir platform değil aynı zamanda alışveriş yapabileceğiniz bir platformdur.

İnstagram her geçen gün eklediği yeni özellikleri ile kullanıcı sayısını sürekli artırmaktadır. Elimizden cep telefonunu düşürememe sebebimiz olan instagram teknoloji alanında hayatımızı değiştiren bir uygulama haline geldi. Artık pek çok ev hanımı ya da yeni bir şeyler üretebilen herkes bu dijital platform sayesinde para kazanmaktadır. Özellikle sosyal medya fenomenleri instagram uygulaması sayesinde fenomen olarak ciddi anlamda yüksek gelirler kazanmaktadırlar. Ünlü markalar reklam tanıtımları içinde instagram kanalını kullanmaktadırlar.

İnstagram kullanıcıları için pek çok yeni özellik eklenen instagramda hikaye özelliği sayesinde ürününüzü pek çok kişiye tanıtabilme imkânına kavuşabilirsiniz. İnstagramda istediğiniz miktarda reklam bütçesi ayırarak reklam verebilir ve istediğiniz hedef kitleye ulaşabilirsiniz.İnstagram’da En Son Eklenen Özellik

İnstagramda en son eklenen özellik 18 yaşından büyük kullanıcılar için yapılan bir özellik olarak ortaya çıkarıldı.

Bu özellik sayesinde artık platformdaki hassas niteliklere sahip içerikler otomatik olarak kontrol edilebilecek. Böylelikle çocuklar instagram üzerinde bu hassas içerikleri görmelerine izin verilmeyecek. Hassas içerik kontrolü için;

• Önce ayarlara menüsüne girin

• Ardından hesaplara girin

• Son olarak karşınıza çıkan hassas içerik kontrolüne girdikten sonra karşınıza İzinler, sınırla ve sınır şeklinde seçenekler çıkacaktır. Kullanıcılar durumlarına göre istediklerini seçebileceklerdir. 

Bu İçeriğe Tepki Ver (en fazla 3 tepki)

Facebook Yorumları

Disqus Yorumları