menu
Samsun Yeni Cihazı Katlanabilir Galaxy Z Flip
Teknoloji devi Samsung firması tarafından üretilen bu teknolojik telefonunun bir tasarım harikası olması en dikkat çeken özellikleri arasındadır.

Teknoloji devi Samsung firması tarafından üretilen bu teknolojik telefonunun bir tasarım harikası olması en dikkat çeken özellikleri arasındadır. Bu modelin tasarımında aynı Galaxy Fold gibi katlanabilir özellikli fakat Galaxy Z Flip katlandığında sadece bir cüzdan kadar yer kaplıyor. Bu model açıldığında ise standart boyda bir akıllı telefon görüntüsünde olmaktadır.

Tasarım açısından katlandığında biraz daha kalın bir görüntü verir. Samsung, Galaxy Z Flip de dynamic amoled panel kullanıldığını görmekteyiz. Fakat bu sefer bu panel diğerlerinden farklı olarak katlanabilir yapıda tasarım yapılmıştır. Bu tasarım yapılırken Samsungtarafından açılıp kapanmaya karşı dayanıklılığı test edilmiştir. Hatta telefon ekranının en az 200 bin kez açılıp kapanmaya karşı dayanıklı olduğu da belirtilmiştir.

Samsung Galaxy Z Flip Kamerası Dönen Kamera Geliştirdiği İddia Ediliyor

Samsung Galaxy Z Flip kamerası konusunda firma dönen bir kamera üzerinde çalıştığı belirtiliyor. Bu telefonda farklı bir kurulum tasarlanan kameranın menteşe yapısına yerleştirileceği ve bu kamera dörtlü kamera kurulumu yapılacağı şeklinde yapılacağı da söylenenler arasında yerini almaktadır.

Bu kamera kurulumu sayesinde çok daha kolay özçekim yapılacağı da belirtilenler arasında yer alıyor. Bu kamera sisteminin diğer bir özelliği de kullanılmadığı zamanlarda kapanmasıdır. 

Galaxy Z Flip'in kamera özellikleri arasında ön yüzünde ekrana ekli delik halinde ön kamera yer almaktadır. Bu kameranın ölçüsü 10 MP’tir. Bu ön kameranın 4K video kaydı yapabilmektedir. 

 

 

Bu İçeriğe Tepki Ver (en fazla 3 tepki)


Bunlarıda görmek isteyebilirsin!

ZİYARETÇİ YORUMLARI

https://sizinicin.com/assets/images/user-avatar-s.jpg

0 comment

Write the first comment for this!

Facebook Yorumları